Zpět do obchodu

Registrace

Zážitkový průvodce aneb Praha v krabici

 

Chcete se projít historickou Prahou a objevit netradiční a kouzelná místa? A chcete potkat cestou mnoho turistů? Ne? Výborně, takže přesně to vám ukážeme!

 

Třem kamarádkám, původem z Moskvy, učarovalo naše hlavní město a rozhodly se do něho přestěhovat. A protože za nimi mířilo mnoho přátel z celého světa, chtěli jim ukázat, jak krásné místo Praha je. Vznikl tak nápad na vytvoření „krabice“, která je bude provázet historických středem města, ale přitom se vyhne hlavnímu proudu turistů.

Cesta začíná z Pohořelce, pokračuje přes Pražský Hrad a končí ulicí Újezd. Trasa trvá obvykle 3-5 hodin (záleží samozřejmě na míře vaší zamilovanostiJ). Objevíte uličky, které byste snadno přešli i místa, která mají zvláštní Genius loci. Průběžně Vás průvodce vybízí k rozbalení různých krabiček, které Vás budou velice mile překvapovat. Navíc získáte skvělé typy, kde se můžete výborně najíst.

První páry byli z průvodce nadšeni a tak se Tanya Galitskaya, Daria Arzamasova a Daria Chernova rozhodly, že svůj produkt nabídnou i dále.

Zážitkový průvodce Prahou je v angličtině a je určen pro páry, kteří nemají příliš času a chtějí se projít historickým centrem bez davů. Sami jsme ho vyzkoušeli (jsme Plzeňáci) a je skvělý – a ještě jsme potrénovali angličtinu s krásně ilustrovaným průvodcem ;).

Za nás, za MapList, tedy určitě doporučujeme. A tak jsme se rozhodli, že Vám ho také nabídneme. Tak se mrkněte tady.

Bára a spol.

Zpět do obchodu