Obchodní podmínky

Tyto podmínky definují vztah mezi kupujícím a prodávajícím:

Kupující:

Spotřebitel, firma či státní instituce vyjadřující zájem o nákup zboží z internetového obchodu www.wandermaps.cz.

Prodávající:

Jiří Viták
Sokolovská 75
323 00 Plzeň
IČO: 87859220

tel.: +420 723 960 950
email: info@wandermaps.cz

Charakteristika:

Náš internetový obchod www.wandermaps.cz slouží k prodeji zboží, především pak map, světýlek a dalších designových kousků.

Objednání zboží:

Zboží lze objednat třemi způsoby:

  • přes internetový obchod
  • ústně (telefonicky, osobně)
  • písemně (emailem, poštou)

Po zaregistrování objednávky Vám zašleme automatický email s rekapitulací objednaného zboží. Je-li zboží skladem, odešleme ho za Vámi nejdéle následující pracovní den. V opačném případě Vás budeme do 24 hodin kontaktovat ohledně časové dostupnosti či nabídce obdobného zboží, které Vám ale samozřejmě zašleme jen s Vaším souhlasem.

Platba za zboží:

  • platba předem na bankovní účet Fio Banky 2300916765/2010 dle vystavené faktury
  • platba dobírkou (+25,- Kč)

Ceny dopravy

  • Ceny za zboží jsou smluvní
  • Zasíláme zboží i do ciziny. Kontaktujte nás prosím emailem či telefonicky a my Vám vykalkulujeme cenu dopravy.

Nejsme plátci DPH.

Chráníme lesy a tak Vám daňový doklad zasíláme elektronicky emailem, jakmile odesíláme zboží. Na vyžádání Vám ho ale samozřejmě přibalíme k balíku i v papírové podobě. 

Vrácení zboží:

Na vrácení peněz za zboží zakoupené v našem internetovém obchodě www.wandermaps.cz máte nárok bez udání důvodů do 14 dnů ode dne převzetí. Kontaktujte nás prosím telefonicky či emailem, abychom se domluvili na co nejrychlejší a nejjednodušší možnosti vrácení. Zboží samozřejmě nesmí být poškozené

Reklamace:

Při převzetí balíčku od kurýra zkontrolujte vnější obal. V případě jakéhokoliv podezření na poškození obsahu vypište s kurýrem protokol o poškození zásilky. Vyfoťte nám prosím obal i poškozený obsah balíčku a co nejdříve nás kontaktujte (telefonicky či emailem), abychom mohli rychle reklamaci vyřídit. Následně se můžeme domluvit na zaslání totožného zboží, alternativního zboží či vrácení peněz.

Ochrana dat:

Vyplněním registračního formuláře či závazné objednávky nám dáváte souhlas s archivováním osobních údajů. Oproti tomu my se zavazujeme chránit Vaše osobní údaje v souladu s právním řádem ČR, zejména pak údaje nebudeme předávat třetím osobám. Osobní data využijeme jen pro komunikaci s Vámi.

Závěrečná ustanovení:

Odesláním objednávky přijímáte bez výhrad veškerá ustanovení obchodních podmínek ve znění platném v den odeslání objednávky, jakož i platnou cenu objednaného zboží včetně poštovného, nebylo-li dohodnuto prokazatelně jinak. Účastníci se výslovně ve smyslu ust. § 262 odstavce 1 obchodního zákoníku dohodli, že není-li podmínkami výslovně stanoveno jinak, řídí se jejich práva a povinnosti obchodním zákoníkem, zejména jeho ust. § 409 a násl.

 

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.