Zpět do obchodu

Registrace

Plastická nástěnná mapa Jizerské hory

Jak je vysoká nejvyšší hora Jizerek? Samozřejmě na české straně...

od 1 050 Kč

Plastická nástěnná mapa Jizerské hory

Kód: 234/BEZ

Jak je vysoká nejvyšší hora Jizerek? Samozřejmě na české straně...

Smrk se svými 1 124 m.n.m. je nejvyšší v Jizerských horách na české straně. Žasněte nad našimi pohořími, zdolávejte hřebenovky a klesejte do údolí. Prozkoumejte prameny řek od drobných potůčků po veletoky, přelétněte nížiny. Připomeňte si znovu své výlety a naplánujte nové. Nebojte se, mapa je počasí i otěru odolná, takže vydrží mnoho návštěv, které budou "cestovat" ve vaší mapě ;).

Vytvořte ze své pracovny působivý prostor. A nebo ji dejte dětem do dětského pokoje jako 3D pomůcku. Uvidíte, budou nadšeny stejně, jako ty naše! 3D mapa nenechá nikoho klidným a vybízí ke zkoumání.

Rámování

Mapu nabízíme i ve variantě "s rámem". Ten je vyrobený z borovicového dřeva. Vše (od zpracování až po rámování) si děláme vlastnoručně v naší garáží. Reportáž o výrobě si můžete přečíst na našem blogu. Rám je z profilu do písmene "U" a zarámováním se tak mapa ještě více zpevní. Je tedy přímo předurčena k časté manipulaci.

Dostupnost

Pokud mapa právě není skladem, nezoufejte. Mapu pro Vás zarámujeme zpravidla do 3 pracovních dnů od objednávky a ihned odešleme. Pokud se chcete ujistit, že to stihneme do Vaší narozeninové oslavy, napište nám email nebo zavolejte :).

Balné a poštovné

Mapy balíme do bublinkové kapsy a vlnité lepenky. Vše je pevně staženo stretchovou folií. Nemusíte se tak bát, že by se s balíkem něco stalo. Za balení a dopravu plastických map neúčtujeme žádné poplatky navíc.

 Zobrazení
  • Turistická značení
  • Rozhledny, zámky, hrady, zříceniny
  • Pozoruhodná místa a památky UNESCO
  • Hranice národního parku
  • Hranice ochrany přírody
  • Hraniční přechody 
Jméno značky: Kartografie HP
Kategorie: Plastické mapy
Velikost: 90 x 62
Materiál: Plast
Měřítko: 1:66 666

Zvolte variantu

S rámem
Na dotaz | 234/S
1 700 Kč
Bez rámu
Na dotaz | 234/BEZ
1 050 Kč
Zpět do obchodu