Zpět do obchodu

Registrace

Stírací plakát Coffee Scratchaway stříbrný

Milujete kávu?

240 Kč

Stírací plakát Coffee Scratchaway stříbrný

Kód: 345

Milujete kávu?

Objevte voňavý svět přípravy kávy pomocí našeho designového a světově prvního stíracího plakátu s kávou Coffee Scratchaway. Tento jedinečný stírací plakát obsahuje 30 variací přípravy kávy na bázi espressa, od silných příprav typu ristreto či dopio, přes mléčné variace jako mocha či flat white až po méně známé (avšak neméně delikatní) mazagran nebo borgia.

Jednotlivé poměry ingrediencí jsou schované pod stříbrnou stírací vrstvou, po jejímž setření (podobně jako u losu) se vám odhalí tajemství přípravy daného nápoje a vy se tak můžete pustit do objevování nových možností přípravy vašeho oblíbeného životabudiče. Pokud pijete rádi kávu a zároveň se nebojíte experimentování, pak právě pro vás je tento originální plakát ideální dárek.

Ruční ilustrace ruské kreslířky Elizavety Shitové je vytištěna v Praze.

Každý plakát je zabalen v designovém tubusu, který voní kávou. Zároveň plakát chrání před poškozením a řeší problém, jak dárek zabalit.

Zarámování

Líbí se Vám plakát zarámovaný, ale nechcete za rám utratit příliš? Formát plakátu se skvělě doplňuje s dřevěnou nástěnkou z Hornbachu za 129 korun.

Kategorie: Stírací mapy
Velikost: 60 x 40 cm
Materiál: Kvalitní lesklý papír
Barvy krycí vrstvy: Stříbrná
Dostupnost: Na dotaz
240 Kč
Zpět do obchodu